ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Dräkt 6627650
nr 662 7650
Dräkt
Kina, siden/silke, 1800-tal
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 18 oktober 2010
kl 18:30:20
200 kr
150 kr
250 kr
300 kr
350 kr
750 kr
6
650 kr
7
2.000 kr
8
1.200 kr
8
1.600 kr
8